Ametyst

Ametyst podporuje střízlivé uvažování, logické myšlení a má uklidňující účinky. Pomáhá při nespavosti a při odstraňování špatných návyků (špatná životospráva, kouření).Odstraňuje z těla negativní energie. Ulevuje od tělesné, citové, či duševní bolesti. Zajišťuje klidný spánek a pomáhá při nespavosti. Ametyst posiluje imunitní systém a podněcuje produkci hormonů.

ametyst, orgonit, orgonitový šperk, sowulo, energie


Citrín

Citrín je velmi účinný při únavě, nervozitě a depresích. Pomáhá překonávat mentální blokády a podporuje využití intuice. Poskytuje pohodu, teplo, jistotu a naději. Další jeho vlastností je, zpracovávání životních zážitků a uskutečňování životních cílů. Podporuje činnost žláz a vylučování jedů z těla. Vyrovnává tvorbu inzulínu při cukrovce.

citrín, orgonit, orgonitový šperk, sowulo


Fluorit

Fluorit je ochranný kámen, který pročišťuje, odstraňuje a přeorganizovává v těle vše, co není v naprostém pořádku. Pomáhá rozeznávat, kdy se v nitru snaží projevit cizí vlivy a současně toto působení psychické manipulace zastavuje. Pomáhá zvýšit sebedůvěru, tělesnou a duševní koordinaci, pomáhá při učení a zvyšuje koncentraci. Strom života je symbol dokonalosti, úplnosti a harmonie.

orgonit, fluorit, orgonitový šperk, sowulo, energie


Granát

Granát dodává životní sílu, sebedůvěru, vůli a úspěch. Povzbuzuje lásku a oddanost.  Podporuje pevné vztahy a zájem o druhého. Prospívá zejména v situacích, z nichž zdánlivě není východiska. Dodává sílu a odvahu a vnáší naději do beznadějných situací. Zahání zakořeněné způsoby jednání. Povzbuzuje vitalitu, reguluje krevní tlak a oběh, posiluje srdce. Upravuje příčiny hormonálních a sexuálních poruch.

orgonit, orgonitový šperk, granát, sowulo, energie


Hematit

Hematit je velice magický a silný uzemňující ochranný kámen, který uvádí do rovnováhy tělo, mysl a ducha. Nese v sobě velmi silný element jang. Brání negativním energiím vstupovat do aury, čímž nastoluje v těle klid, mír a harmonii.Zlepšuje paměť a přispívá ke zrodu originálních myšlenek. Jedná se o užitečný kámen při studiu. Podporuje činnost ledvin při čištění krve a současně pomáhá regenerovat jejich tkáň. Podněcuje ukládání železa a tvorbu krvinek.

orgonit, hematit, orgonitový šperk, sowulo, energie


Karneol

Karneol Spojuje člověka s krásou a tvořivou silou Země. Posiluje koncentraci a oživuje schopnost kreativnosti. Podporuje vitalitu a tvůrčí schopnosti, pomáhá při nedostatku motivace, tlumí hněv, zlobu, vztek, dodává sebedůvěru, tlumí lenost, nečinnost a nezájem, dodává chuť do života, působí jako psychická podpora při léčbě těžkých nemocí. Ovlivňuje sexualitu, léčí potenci, napomáhá při pokusech o otěhotnění, upravuje nepravidelnou a bolestivou menstruaci.

karneol, sowulo, orgonity, energie, menstruace, orgonitový šperk, orgonity


Labradorit

Zvyšuje duchovní úroveň mysli a její spojení s kosmickými energiemi. Labradorit odklání nežádoucí energie od aury a brání úniku energie. Potlačuje strach, nejistotu a zbytky minulých zklamání. Odstraňuje z vědomí představy jiných lidí včetně myšlenek útočících na vaši auru. Slouží jako ochranný štít proti zlostným lidem a energetickým upírům. Ochraňuje před zlostí, nenávistí, pokusech o uhranutí a vysávání energie. Léčí poruchy očí a mozku, přináší úlevu od stresu a reguluje metabolizmus. Uzdravuje nachlazení, dnu a revmatizmus. Snižuje krevní tlak.

orgonit, orgonitový šperk, orgonit, orgonity, sowulo, labradorit


Lapis Lazuli

Přináší klid, působí proti depresi, rychle odstraňuje stres a přináší hluboký klid a mír. Dodává odvahu, zvyšuje psychické vědomí. Přináší soucit, poctivost a čestnost. Odstraňuje potíže s komunikací, učí naslouchání druhým. Odhaluje vnitřní pravdu, umožňuje sebevyjádření bez lpění na kompromisech. Podporuje kreativitu, zesiluje myšlenky a vnáší do nich jasný pohled. Upevňuje vztahy, odstraňuje krutost a strádání. Pomáhá při nespavosti, kožních nemocí, zánětlivých onemocnění, žlučníku.

orognitový šperk, lapis lazuli, orgonit, orgonity, energie, minerály


Růženín

Přináší nepodmíněnou lásku a nekonečný mír. Jedná se o jeden z nejdůležitějších krystalů pro srdce a srdeční čakru. Přináší poučení o skutečné podstatě lásky. Čistí a otevírá srdce na všech úrovních. Vnáší do něj vnitřní hojení a lásku k sobě samému. Má uklidňující, tišící účinek. Posiluje empatii a citlivost. Dokáže vyhledat neopětované city a bolesti srdce a posléze již nefunkční a ničemu nesloužící emocionální stavy přetvoří. Vyhojí vnitřní bolest a strádání. Posiluje srdce i oběhový systém a odstraňuje nečistoty z tělních tekutin.

růženín, sowulo, orgonit, orgonitový šperk, orgonity, orgonit, energie, láska, šperky


Serpentin

Pomáhá získat pocit rostoucí kontroly nad vlastním životem. Vyrovnává mentální a emocionální nerovnováhu a pomáhá vědomě zaměřit léčivou energii k existujícím problémům. Spojuje s andělským průvodcem. Umožňuje vstup do minulosti, současnosti i budoucnosti a zároveň vše umí propojit v jeden celek. Jeho schopností je odpouštět sám sobě a smířit se se vším, čím jste v minulosti prošli. Působí výborně při tišení bolesti, zejména menstruačních a svalových křečí.

sowulo, serpentin, hadec, orgonit, orgonitový šperk, orgonity, orgone, šperky, energie, sowulo

Facebook
Facebook
Instagram